l phone 5 ne gjendje te rregullt esht shum I ri

Shitet nga: l phone 5 12 Shk 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Shes l phone 5 64g ne gjendje te rregullt dhe bejm ndrrim me gjithqka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim