samsung gallaksy s6 32gb

Shitet nga: Iphone 6 06 Gsh 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Shes samsung gallaksy s 6 - 32GB i ri shum kualitet i mir shum i shepejt 100 % funksjonal s
WiFi dhe mund te instaloni te gjitha aplikacionet

samsung s6 -esht i bardh

mundeni ti instaloni te gjitha aplikacionet facebook - viber - skype - Whatsapp - etj.....

ka adapter ndegjuse kabllen per PC Fotot jan origjinale te telefonit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim