samsung s5

Shitet nga: prizren 09 Pri 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prizren
Ka paketimin e vet ndegjuse dhe garancionin shum pak i perdoren shes spese kam 3 kesi lloji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim