samung galaxy pocket

Shitet nga: SAMUNG 22 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
shitet samung galaxy pocket i pa perdorur i ardhur nga zvicrra , telefoni eshte origjinal dhe vjen me kabllo dhe te gjitha paisjet origjinale dhe paketen ,i perkrah programet viber whatsapp dhe eshte andriod. per me shum kontakto ne nr e telefonit 045594389 viber 049707174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim