telefon

Shitet nga: Gent 16 Pri 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prizren
Tusmobile esht model sloven i perdorur por i ruajtur nuk ka asnje defekt.Ka versionin 2.0,nuk ka wi-fi por punon mir dhe shpejt me MB.Ka Facebook the twiter ,yahoo messenger.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim