u shit....

Shitet nga: nokia 02 Nën 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   95 EUR

Komuna: Prizren
shitet dhe ndrohet
eshte ne gjendje te mire punon shume mire me windows 7.8 te gjitha funkcionale
i ardhur nga norvegjia.
16 giga
Height: 127.8 mm
Width: 68.5 mm
Thickness: 11.5 mm
Weight: 160 g
Display

Display size: 4.3 ''
Display technology: AMOLED, Corning® Gorilla® Glass, ClearBlack
Touch screen technology: Capacitive Multipoint-Touch
Photography

Main camera sensor: 8 megapixels
Camera digital zoom: 3 x
Camera minimum focus range: 10 cm
Camera minimum focus range: 10 cm
Power management

Maximum standby time (2G): 300 h
Maximum talk time (2G): 7 h
Maximum talk time (3G): 7 h
Maximum standby time (3G): 300 h
Maximum standby time (3G): 300 h
Maximum music playback time: 60 h
Maximum music playback time: 60 h
Maximum video playback time: 6.5 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim