Anija Bombardier

Shitet nga: Liridon 09 Gsh 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Anije me motor
Eshte ne gjendje te rregullt, tash e kemi kryer edhe servisin.. Me dokumenta dhe targa... Eshte e regjistruar... Per me shume informata ne kete tel. 049-892-370
Faleminderit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim