Anija me motor

Shitet nga: Liridon 09 Gsh 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Anije me motor
Anija eshte ne gjendje te rregullt, punon shume mire, tash i eshte bere edhe servisi para pak diteve, i ka paisjet e duhura, eshte e regjistruar dhe ka dokumentat e duhura qe i perkasin kesaj anije..
Kush deshiron me e pa, munet pa problem..
Pres bleres serioz, per me shume me kontaktoni ne kete nr tel.. 049-892-370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim