Anija shum ne xhedje te mirrrrr me motor

Shitet nga: skaf 04 Mar 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Anije me motor
Shitet skafi me motordhe e ka vollanin e ka prekolicen esht ne xhedje te regulltbaj dhe ndrim me naj vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim