Anije

Shitet nga: Kushtrim 24 Qer 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Shes anijen per lundrim e ardhur nga Zvicra eshte shum e ruajtur dhe posedon 2 lopata per me shum kontaktoni ne nr 045 889 576
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim