Rezervar per un ose nxemje

Shitet nga: Kushtrim 15 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Pjesë dhe pajisje
Shes rezervarin 3000l o ipa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim