aoto radio per golf 5 dhe 6

Shitet nga: rinor 19 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : GPS pajisje
shes radion per golf 5dhe 6 esht ne gjendje te rregullt arsyeja perse e shes esht sepse nuk me nevoitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim