auto radio per golf 5dhe 6

Shitet nga: rinor 19 Nën 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : GPS pajisje
shes radion per golf 5dhe 6esht ne gjendje te rregullt esht shum i mir arsyeja sepse e shes esht sepse nuk me nevoitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim