shes cady pikap dizell 1.9 urgjent shitit

Shitet nga: bahki 26 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : GPS pajisje
Shes cady vitit 1997 rigistruar rksshes urgjent dhe lir
me qmim voliqme jo lir as urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim