4*Goma Dunlop Sp Sport

Shitet nga: Enis 20 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 EUR   59 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet 4 goma veres dunlop sp sport
205/60/r15
Made in Gjermani jan gumat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim