Fellga

Shitet nga: Ergin 04 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellgat jan per audi bajn edhe passat golf 5.etj
qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim