Fellgat me gjith guma te dimrit

Shitet nga: bledi 10 Tet 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shef fellgat me gjith gumat e dimrit 195 65 15 jon kon te montune ne Golf 5 gumat jan shum te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim