Fellne 16'she me gjithë Goma

Shitet nga: Sami Hasani 05 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 16'she me gjithe Goma
Fellnet jan shum te mira pa as ni grith shum te pasterta edhe gomat te mira
per informata shtes kontakto ne kete numer telefoni 044352596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim