Fellne me gjithe goma

Shitet nga: Fellne 02 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne me gjithe goma te markes Fulda 195/65/15 qmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim