Goma

Shitet nga: .. 02 Sht 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat per gjipa ,goma te cilat jan ble te reja dhe jan perdorur vetem 1 dimer . Qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim