Goma M+S

Shitet nga: jetoni 15 Jan 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma M+S
Skuteri esht ne gjendje te mir esht i ardhur nga zvicra
Rimorkjo edhe qadra jan te ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim