165-70-13, goma +bandash

Shitet nga: beni 26 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes urgjent goma shum te mira dhe te reja bashk me bandash.vetem 2 muaj te perdorura.garantoj. siq shihen ne foto.kontakti edhe ne viber.bleres serioz.edhe i ndrrroj komplet gomat me naj sen qe me konvenon ose dy nga dy veq e veq me naj akumullator 75 a naj sen tjeter.dmth shiten bashk edhe veq e veq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim