2 BANDASH HEKURIT TE REJA FW BUBA

Shitet nga: salo 05 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITETEN URGJENT 2 BANDASHA FW BUBA JAN TE REJA QIMIMI VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim