2 Goma 185/60/15 per Dimer Urgjent -------------..

Shitet nga: leart 05 Mar 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te mira per dimen jan 185 55 15 2 copa vetem
Ndrrim me goma te Dimrit nr 14 Ose me nja sen tjetr nese me Konvenon ok
Per ma shum foto jan shikoni kontakt tel 044 630 958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim