4 Bandasha dhe 4 goma

Shitet nga: Nexhat Selmani 06 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha,15 per Passat,dhe 4 goma te veres 16.
Jane te reja por te perdorura vetem,5 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim