4 Fellne me 4 goma 17

Shitet nga: Labinot 28 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet janë të bukura,rrinë mirë në qdo veturë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim