4 Goma 30 euro

Shitet nga: xxxxx 27 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma -30 euro 215.45.r18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim