4 Goma Furgoni

Shitet nga: Goma 17 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma Furgoni 215-70-15C te reja pa perddorur nga italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim