4 Goma me felga

Shitet nga: Rrahman 29 Nën 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4goma me fellga shiten dhe place per shtepi shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim