4 felne16 per golf 4 plus4 goma rezerv

Shitet nga: mentor 29 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felnet 16col per golf 4me goma te veres plus4goma pothu treja rezerv .felnet i jap me garancion nuk dridhin nuj jan grithme siq jan foto.pres blers serioz kontakt tel ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim