4 gomat e dimrit

Shitet nga: Berat 25 Tet 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan 13 te perdorne pak shum te mira 35 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim