4Goma per dimer Dy nr 185 60 15 edhe dy teke 13.15

Shitet nga: Leart 18 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te mira kto nr 15 jan dy nisoj per dimer shum pak te perdorne po ashtu edhe kto dy teket kujt i duhen njana 13 e re flak edhe kjo 15 e re flak
dy gomat nisoj nr 15 40 $ kurse kto teket nga 15 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim