AKSSION Alufelgen Original SEAT me Guma DUNLOP

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelget jan te reja Original me Vul SEAT
Alufelget bejn edhe per GOLF 4
Alufelget jan me guma te reja 16zoll kemi mundsi ti shesim edhe vetem gumat ose alufelget
4.Alufelgen 6.5jx16 ET50 ORIGINAL ME VUL SEAT MADE IN SPAIN
4.Guma 205 / 55 / 16 91H DUNLOP SPWINTER SPORT 4D VITI PRODHIMIT java36viti2011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim