ARRITI KONTIGJENTI I RI FELLNEVE, MBI 40 MODE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autobuqa 31 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 15X8.0 4X100\108
MODEL 2014
ME SHUM INFO
www.autobuqa.com
044 404 755
049 404 755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim