ARRITI KONTIGJENTI I RI FELLNEVE, MBI 40 MODE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autobuqa 05 Nën 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 18X7.5 5x112
MODEL 2014
ME SHUM INFO
www.autobuqa.com
044 404 755
049 404 755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim