Alu Fellne per Opel

Shitet nga: Taulant 04 Nën 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alufellnet per Opel.Jane origjinal te Opellit me goma te mira Kumho M+S 225-45 R17.
Mundeni me kontaktu edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim