Alu felge me goma

Shitet nga: Ferdi 07 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma 4 cop
bajm edhe ndrim me Tel qmimi qe silet me bandazhe
iphon 5,samsung 5
per kontak edhe ne viber:+37744351918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim