Alu felne

Shitet nga: shana 24 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes alu felge.ww pasatmercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim