Aluett 16 per BMW bej edhe ndrim

Shitet nga: Xhaferi 11 Sht 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Alu felna per Bmw te ardhura nga Gjermania bej edhe ndrim me fellna per audi A6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim