Alufelga & Goma.

Shitet nga: Mehmet Batusha 09 Pri 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Alufelga &Goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim