Alufelgen 18zoll ORIGINAL VW TAUREG 5.0

Shitet nga: Servis Leotrimi 26 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelget Original per TAUREG 5.0 V10
Alufelget jan 18zoll per taureg jam te ardhur nga gjermnia jan shum te rujtut me guma shum shum te mira
4.Alufelgen 8jx18zoll ET57 MADE IN GERMANY Prodhuar RIAL Original me VUL VW
4.Guma 235 / 60 / 18 107 H M+S Pirelli Scorpion VIti Prodhimit java17viti2008
Gumat jan shum ne gjentje te mir po ashtu edhe alufelget jan shum ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim