Alufelgen 19 zoll org. Audi me Goma

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4.Alufelgen orginal me zhiv AUDI 8x19x5x112 ET39.
4.Goma te perdorene Micheline 235/55 R19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim