Alufelgen 20 zoll Mercedes, ML me Goma

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4. Alufelgen org. RONAL per Mercedes, M. ML 9.5x20x5x112 ET45.
4. Goma 275-40 R20 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim