Alufelgen BBS 20zoll AUDI A6+A8

Shitet nga: Servis Leotrimi 26 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelget jan te ardhura nga gjermania jan Original GERMANY
Alufelgen jan per audi A6+A8 jan 20zoll gumat i kan shum ne gjendje te mir
4.Alufelgen 9jx20 5x112 BBS GERMANY
4.Guma 265 / 30 / 20 94Y CONTINENTAL CONTISPORTCONTACT 3
gumat jan shum shum ne gjendje te mir viti PRODHIMIT java47viti2009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim