Alufelgen BMW 5 E60-E61 16zoll

Shitet nga: Auto Servis Leotrimi 26 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelget jan shum pak te perdorura me guma gati te reja 100 km te perdorura
Alufelget jan me Guma CONTINENTAL 235 / 50 / 16 95 H M+S 100 km te perdorura
4. Alufelgen 7jx16 zoll ET20 Original me Vul BMW GERMANY
4. Guma 235 / 50 / 16 95H M+S CONTINENTAL shum pak te perdorura
Alufelget jan shum ne gjendje perfekte po ashtu edhe gumat gati te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim