Alufelgen BMW 5 E60-E61 16zoll

Shitet nga: Auto Servis Leotrimi 26 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen per BMW 5 jan te perdorur me guma te perdorura
Alufelget jan Original per BMW me Vul te BMW
4.Alufelgen 7jx16 ET 20 MADE IN GERMANY Original per BMW
4.Guma 225 / 55 / 16 95H DUNLOP SP WINTER
Alufelget jan te perdorura me guma te perdorura po ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim