Alufelgen BMW orginal coll-16 me Goma

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen original te BMW 5-she seria 2005 deri 2008 shum te bukur 7Jx16H2x5x120 Et 20.
Goma shum pak te perdorne 4. 235/50R16-95H Continental M+S.
Çmimi esht 550€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim