Alufelgen MAM 8 17'', 18'', 19''

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 22 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi Alufelgen MADE IN GERMANY me garancion. Përfaqsues per Alufelgen MAM+KESKIN dhe GOMA SYRON Made in Germany gjitha profilet
Modeli MAM 8:
1.Alufelgen 7.5x17 Zoll
2.Alufelgen 8.0x18 Zoll
3.Alufelgen 8.5x19 Zoll
AUDI A3+A4+A5+A6+A8 VW GOLF 3VR6 +5+6 Etj
WWW.MAMFELGEN.DE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim