Alufelgen MAM D2 15,''16.''17,''18, Zoll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 22 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen MAM D2, Kemi alufelgen MADE IN GERMANY, Me Garancion por nje ashtu Përfaqsues per Alufelgen
MAM, KESKIN - GOMA SYRON Made in Germany
1.Alufelgen 6x15 Zoll
2.Alufelgen 7.5x16 Zoll
3.Alufelgen 8x17 Zoll
4.Alufelgen 8x18 Zoll
Mercedes-Benz,VW GOLF,PASSAT,AUDI ETJ
WWW.MAMFELGEN.DE

WWW.SERVISLEOTRIMI.NET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim