Alufelgen MAM W2 14'' 15'' 16'' 17'' Zoll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 22 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi Alufelgen MADE IN GERMANY ,me garancion por nje ashtu Përfaqsus per Alufelgen
MAM+KESKIN+GOMA SYRON Made in Germany

1.Alufelgen 6x14 Zoll
2.Alufelgen 6.5x15 Zoll
3.Alufelgen 6.5x16 Zoll
4.Alufelgen 7.5x16 Zoll
5.Alufelgen 7.5x16 Zoll
Mercedes-Benz,VW GOLF,PASSAT,AUDI ETJ
WWW.MAMFELGEN.DE

WWW.SERVISLEOTRIMI.NET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim